מרכזיות IP
 

מרכזיות IP

 

הצורך
בכל עסק וחברה יש צורך להיות בקשר מתמיד עם העובדים ועם הצוותים השונים. התקשורת עמם חייבת להיות מאובטחת ומיידית, על מנת שכל סניפי העסק ייהנו מאותם תנאי תקשורת הקיימים במשרד הראשי - כגון מוקד, שיחות ועידה ומודולים נוספים לפי דרישה.

הפתרון

אור- כל מציעה מגוון פתרונות תקשורת יעוץ שרות ומכירה - לבתי עסק קטנים וגדולים ובתים פרטיים, מקיבולת נדרשת של 2 קווי חוץ ו 8 שלוחות פנים ועד ל מערכות בקיבולת של 600 פורטים. מרכזיות דיגטליות מסורתיות מסדרת ה TDMA, מערכות IP משולבות (TDMA + IP ) ומערכות Pure ip.

טכנולוגיית ה- IP
פתרונות ה - ip מאפשרים לסניפים מרוחקים, למשרדים קטנים ולעובדים מהבית עבודה אינטגראלית עם מרכזת המשרד הראשי, תוך ניצול כל יתרונותיה ותכונותיה. אנשים העובדים בבית או באמצעות שלוחה של המשרד, יכולים ליהנות מהקטנת הוצאות התקשורת על ידי שימוש ברשת תקשורת נתונים לצרכים פנימיים.
מרכזיית IP מאפשרת:

• לנהל שיחות דרך חייגן הממוקם במחשב הנייד.
• להשתמש ביישומי וידיאו למיניהם.
• להגיע לכל נקודה ברשת על ידי חיוג של מספר אחד.
• לנהל מערכת הודעות אחידה – שילוב בין רשת המחשוב לטלפוניה.
• לנהל מוקדי שירות טלפוני באופן יעיל.
• לנהל רשת סניפים מבוזרת כמקשה אחת מבחינת לקוח.

להשגת מטרות אלו בתקשורת IP נדרשת עבודה מקדימה הדורשת ידע מקצועי מתחום הטלפוניה והמחשוב – חברת אור כל מלווה את הלקוח משלב התכנון דרך שלב הביצוע ועד לשלב ההטמעה בחברה.
אנו נדאג לייעץ לכם מיהו ספק התקשורת היעיל ביותר מבחינת צרכי החברה (בזק, קווי זהב וכד') איזה ציוד תקשורת נדרש (נתבים, ארונות תקשורת וכד) ומהו הפתרון הכולל הנדרש.
חשוב לזכור: מערכות שלא עברו תכנון מדוקדק – פשוט לא עובדות !!!


למערכות איכות קול מעולה וניתן לעבור לפעולה שוטפת עמן בצורה הדרגתית, הן מבחינת לוגיסטיקה והן מבחינת עלויות. המערכות מציעות מגוון פתרונות: חיבור לרשתות פרטיות בצורה מאובטחת; שדרוג החומרה והתוכנה ועוד.

אורכל מציעה מגוון מרכזיות מהמותגים המובילים:

 

Alcatel Lucent 9 Series
המערכת מוכרת גם בשם IP Touch והיא כוללת מגוון יישומי מדיה חדשה, וכן התאמה אישית לכל עסק ועסק. המרכזייה תומכת בכל יישום רשת עסקי וכן בטלפונים המשלבים קול ונתונים.

עיצוב המערכת הינו מיטבי, כולל בחירת צבע המסך. כמו כן, הרזולוציה, הקול והצלצולים הם מן האיכות הגבוהה ביותר.

Alcatel Lucent 9 Series
Alcatel Lucent 9 Series

   
   

Coral IPX500
שרת תקשורת חדיש המשלב את כל יתרונותיהן של מערכות קורל המסורתיות. השרת ממוקם בלב פעילות מערכת המידע ותקשורת הנתונים של החברה, והוא מסייע לשילוב בין העברת קול ונתונים ברשת התקשורת הארגונית של העסק.

יתרונו המרכזי הוא שילוב של מרכזיית IP עם כל האפליקציות המובילות - כגון דואר קולי, ניידות אלחוטית ושילוב סלולרי. השרת ניתן לתפעול בצורה קלה ופשוטה ומאפשר להוסיף מודולים שונים.

מרכזיות טלפונים IP תוצרת Coral
מרכזיות טלפונים IP תוצרת Coral

   
   
כזיות טלפונים IP תוצרת Panasonic
מערכות תקשורת משולבות הכוללות תכונות רבות: נתב שיחות, שיחה מזוהה, ניתוב SMS ועוד. כמו כן, מספר קווי החוץ והשלוחות השונות ניתנים להרחבה על ידי כרטיסים מודולרים.
המערכות מותאמות למגוון צרכים רב: למשרד הקטן בקיבולת בסיסית - 3 קווי חוץ 8 שלוחות ועד ל 600 משתמשים.

מרכזיות טלפונים IP תוצרת Panasonic
מרכזיות טלפונים IP תוצרת Panasonic

   

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר